DLHS ILORIN


The Principal: Olukayode A. B. (Mrs.)

ABOUT US:

E-mail addresses: dlhsilorin@yahoo.com, ilorinprincipal@deeperlifehighschool.org

Deeper Life High School, Ilorin campus was established on 9th October, 2011. It is a co-educational full boarding school with emphasis on moral training and academic excellence. It was opened with 13 students, 9 academic staff and 17 support staff.
As at present, we have above100 students with 40 staff members. To God be the glory.
We have comfortable hostels separately for boys and girls under the supervision of house masters and house mistresses. There is standby generator in case of power failure and there is availability of  portable water.
A lot of infrastructural developments have taken place to give the school a face lift. The recent one is the concretizing of two road networks from the school gate to the classroom area as well as the front part of the Admin office and its surrounding. Our school is very conducive for learning with its serene environment.
We have well equipped science laboratories for Physics, Chemistry, Biology,  ICT, Home Economics etc. In addition to these, we have essential rooms for Basic Technology workshop, Creative Arts and Music as well as equipped school library.
Every class is equipped with modern learning technological facilities for e-learning such as electronic boards. In addition to this every student has his or her own laptop as well as all educators.
Our students have written external examinations ranging from BECE NECO, STATE JSCE, WASSCE, NECO and SAT producing excellent results. We have zero tolerance for examination malpractices. Our standard is high and our core values which are Discipline,  Hard work,  Integrity,  Honesty and Holiness are highly esteemed.
Our results have been fantastic as our ex-students are in their various Universities home and abroad.
Our school has produced three sets of graduating students: 2017 set, 2018 set and 2019 set.
In the area of spirituality and leadership training, our students are not lagging behind. Many of them have given their lives to Christ, many are sanctified and we have those baptised in the Holy Ghost to the glory God.
Our students are subjected to centrally controlled leadership training every week tagged "Leadership Entrepreneurship Training". This programme has gone a long way to the realization of the vision of this institution. We bless God for the foresight of our founder.
The health facilities in our school  is second to none. We have separate wards for boys and girls. Medical gadgets to attend to diverse children's needs are on ground.  We have two qualified nurses and a medical Doctor as an adviser.
We also have God-fearing and dedicated workforce who are willing to go the extra miles in order to give the best to the students. In our school, every child is important as we have one on one interaction with each of them. In order to carry every student along, learning support is given to the slow learners to keep them up-to-date and make learning fun for them. Every child has a school parent among the Educators who sees to the well-being of the child.
DLHS Ilorin is indeed  home away from home as we have students from various states like: Niger, Kogi, Oyo, Osun, Kwara , Ogun and FCT.
Emmanuel, God is with us here. He is our all in all. "For in him we live, and move, and have our being; as certain also of your own poets have said, For we are also his offspring". Acts 17:28 KJV
For details please contact the Principal on 08158190086 you will be glad you did.
Deeper Life High School.... Leadership with Distinction.
Our Achievements

Amazing reports and testimonies are coming from our parents and neighbours, of transformations taking place in the lives of our students

NIGERIA SPELLING BEE 2020 QUALIFIER

Some of our students have qualified for the 2020 Zonal Nigeria Spelling Bee Competition. They were among few that qualified out of the multitude spellers that competed for the few slots. They will represent Kwara State at North-Central Zone very soon.Watch out on this!

COMPUTER WHIZKID COMPETITION, 2019

Olaniyi David and Ezekiel Stephen (both in S. S. 2) qualified for the Zonal Level Competition.

COMPUTER WHIZKID COMPETITION, 2020

The following students have been registered for the Computer Whizkids Competition which comes up in March, 2020:

 

  1. Olaniyi David Temiloluwa - S. S. 3
  2. Osite Rapture Godwin - S. S. 3
  3. Ezekiel Stephen Chizonum - S. S. 3
  4. Akinwumi Maria Oluwanifemi - S. S. 2
  5. Amao Toluwalase Joshua - S. S. 2
  6. Ogolekwu Daniel Adakole - S. S. 2
  7. Adeyemo Iseoluwa Samuel - S. S. 1
  8. Solomon-Ikibe Favour Jacinth - S. S. 1

 

Sexs oyuncakları fe fantezi ürünleri erotik shop Alışverişinizi İnternetten Yapmak İçin 5 Neden.
Online erotik shop’larda daha çok çeşit bulabilirsiniz, fiziksel mağazalarda genelde farklı ürün adedi 100’ü geçmez iken online sex shop’larda bu sayı 1000’leri geçebiliyor.
Online seks shop’larda kimse ile muhatap olmazsınız, kimse size görmeden, ne aldığınızı bilmeden rahatça alışveriş yapabilirsiniz.
Bu amaçla üretilen vibratör özel ten dokusuna yakın yumuşaklıktaki hammaddesi ve gerçek bir penise benzer tasarımı sayesinde neredeyse gerçeğinden ayırt edilemiyor.
Vibratörlere olan ilgi arttıkça seks oyuncakları üreticileri de ürünlerini geliştirmeye ve çoğaltmaya devam ediyor.
Nokta Sex Shop introduces its e-commerce site Innovative Soweto adult entertainment retailer Sex Shop İstanbul introduces its e-commerce site www.noktashop.org
Bunun için gizliliğe önem veren kişiler sanal ortamlardan alışveriş yapmayı tercih ederler. sex shop izmir ürünleri için mahremiyet konusunda tereddüt yaşadıkları için artık gizliliğe önem vermeye başlamıştır.

Güvenli bir adres üzerinden cinsel hayatınızı bir kat daha arttırmak mı istiyorsunuz? Sizin için en uygun internet sitesi içerisinde esenyurt sex shop tüm ürünlerini sergilemektedir.
Çığır açan istanbul seks shop ürünlerine sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Partneriniz ile birlikte yaşayacağınız doyumsuz anlara renk katmak için buradayız.
Gerçek mağazalardan alışveriş yapmaktan çekiniyorsanız tüm cinsel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz beylikdüzü sex shop sanal mağazası sizler için aktif bir hale getirilmiştir.

​Kadınların son zamanlarda ihtiyaç duyduğu vibratörleri sanal mağazalardan kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. ülke içerisinde her nerede olursanız olun sex shop izmir sayesinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

​Genel olarak kadınların ve evli çiftlerin tercihleri arasında cinsel hayatına biraz daha heyecan katmak yer alır. Bunun için gizliliğe önem veren kişiler sanal ortamlardan alışveriş yapmayı tercih ederler. sex shop izmir ürünleri için mahremiyet konusunda tereddüt yaşadıkları için artık gizliliğe önem vermeye başlamıştır.

Fantezi malzemelerinin yanında ereksiyon ürünleri de seks shop ürünlerinin en fazla tercih edilenleri arasında yer alır. Masaj yağları ve vibratör gibi malzemeleri de kategoriler arasında erotik shop mağazasından temin edebilirsiniz.

Uzun yıllardır tecrübeli ve güven içerisinde satış yapılan tek adres olarak sanal mağaza içerisinde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Dilerseniz antalya sex shop mağazaları arasında gezebilir size uygun olan aktivitelere göz atabilirsiniz.

Seks hayatınızın çok sıradan olduğunu düşünüyorsanız ve cinsel hayatınızda yenilik istiyorsanız mutlaka fantezi grubuna göz atmalısınız. Birden fazla seçenekler ile ankara sex shop sizin yanı başınızda olacaktır.
Günümüzde yetişkinler için bir oyuncak mağazası olan bakırköy sex shop sayesinde cinsel hayatınızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Şehir içerisinde mağaza dolaşmaktan çekiniyorsanız ya da sorularınızı yöneltemiyorsanız sanal alışveriş sitesi olan seks shop sizin için en etkili mağaza olabilir.
seks shop istanbul kelimesinden bulduğunuz internet sitemizin asıl yeri İstanbul olmakla birlikte, tüm Türkiyeye online olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
Cinsel hayatın daha hareketli ve aktif bir şekilde geçebilmesi için yetişkinlere özel olarak üretilen ve sex oyuncakları olarak kabul edilen ürünleri keşfetmek gerekiyor. Bu anlamda zengin ürünlerin çeşitliliği ile her bireyin cinsel yaşamındaki farklı ihtiyaçlara hizmet veren İstanbulun en iyi sex shop fırsatlarını yakalamanın tam zamanı.

Ülkenin herhangi bir yerinde olursanız olun istanbul seks shop sayesinde sanal bir şekilde alışveriş tamamlayabilirsiniz. Kendinize ya da partnerinize daha fazla haz vermek istiyorsanız kategoriler arasında fantezi çeşitlerine göz atabilirsiniz.
With so many great options, explore a whole new erogenous zone with our multitude of different sex shop izmir If you still cant decide, try out the sex shop section - every adult toy collection needs at least one.
İstanbul Erotik Shop Mağazası izmir sex shop sex oyuncakları satılan sitede sizlerde kendinize uygun seks oyuncakları satın alabilirsiniz.
Fethiye Erotik Shop Mağazası fethiye sex shop sex oyuncakları satılan sitede sizlerde kendinize uygun seks oyuncakları satın alabilirsiniz.
sex shop istanbul, sex shop Products, sex shop in Istanbul vibrator, dildo, sexual health products, fancy clothing, fetish products are selling with reasonable price secret shipping.
Reviews on Sexshop in Istanbul, female sex products Turkey - Nokta Erotik Shop, Nokta Sex Shop, İstanbul Erotik Shop, Cinsel Dünya Shop, Acil Market Seks Shop, taksim sex shop
oral sex best sex shop
Siz de erotik shop dükkanlarına girmekten çekiniyorsanız ve böylece cinsel hayatınızdan zevk alamıyorsanız bu alışveriş yöntemi sizin için son derece kolay olacaktır.

Böylece aklınıza takılan tüm soruları avcılar sex shop sanal mağaza üzerinden giderebilirsiniz. En çok tercih edilen ürünler arasında genellikle fantezi malzemeleri yer almaktadır.

Fantezi malzemelerinin yanında ereksiyon ürünleri de sex shop izmir ürünlerinin en fazla tercih edilenleri arasında yer alır. Masaj yağları ve vibratör gibi malzemeleri de kategoriler arasında erotik shop mağazasından temin edebilirsiniz.

Alacağınız her izmir sex shop ürününün AB onaylı olduğunu unutmamalısınız.

Bunun için istanbul şişli sex shop sanal mağazalarından dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve cinsel hayatınızı aktif tutabilirsiniz.

Bunun için gizliliğe önem veren kişiler sanal ortamlardan alışveriş yapmayı tercih ederler. sex shop izmir ürünleri için mahremiyet konusunda tereddüt yaşadıkları için artık gizliliğe önem vermeye başlamıştır.

ülke içerisinde her nerede olursanız olun sex shop izmir sayesinde kolayca alışveriş yapabilirsiniz.

Gerçek mağazalardan alışveriş yapmaktan çekiniyorsanız tüm cinsel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz beylikdüzü sex shop sanal mağazası sizler için aktif bir hale getirilmiştir.

Güvenli bir adres üzerinden cinsel hayatınızı bir kat daha arttırmak mı istiyorsunuz? Sizin için en uygun internet sitesi içerisinde esenyurt sex shop tüm ürünlerini sergilemektedir.
​​Alışveriş yapmanın en keyifli zamanlarından bir tanesi de cinsel hayatınızı aktif bir hale getirecek durumlardır. Bunun için istanbul ataşehir sex shop sanal mağazalarından dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve cinsel hayatınızı aktif tutabilirsiniz.
Müşteri hizmetleri 7/24 sizlere destek sağlamaktadır. Alacağınız her sex toys istanbul ürününün AB onaylı olduğunu unutmamalısınız. Bitkisel ürün ve plastik ürünler de doktor onayından geçmiş tescilli ürünlerdir.